Firma Gastronomiczno - Handlowa "Weekend" Stanisław Śmigielski, Okonin, 87-408 Ciechocin, tel. 0 513 697 778 sobota, 15 grudnia 2018 r.

Domki letniskowe, noclegi


W Ośrodku wypoczynkowym "Weekend" w Okoninie znajdują się nowo wybudowane domki letniskowe.

Domki wykonane są z bali drewnianych. Każdy domek posiada duży zadaszony taras z widokiem na jezioro Okonin.

Wszystkie domki składają się z 3 pokoi, łazienki, i aneksu kuchennego. W jednym domku może zamieszkać maksymalnie 6 lub 10 osób. Powierzchnia mieszkalna domków wynosi od 50 do 64 m2.

Każdy domek letniskowy wyposażony jest wg europejskich standardów. W łazienkach dostępna jest kabina natryskowa z ciepłą wodą przez całą dobę, wc oraz umywalka. Na wyposażeniu aneksu kuchennego znajduje się lodówka, maszynka gazowa, zmywak, garnki i podstawowe naczynia.

Osobom zamieszkałym w domkach letniskowych zapewniamy parking.

Umiejscowienie domków letniskowych w centrum lasu zapewnia naszym Gościom spokój, ciszę oraz możliwość pełnego wypoczynku.

Naszym Gościom korzystającym z domków letniskowych, możemy zapewnić całodobowe wyżywienie w restauracji zgodnie z indywidualnie ustalonym menu. W restauracji przyjmowane są również na życzenie Gości imprezy okolicznościowe.

Prosimy pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsc w domkach letniskowych.

» zobacz więcej zdjęć

» powrót do poprzedniej strony

 

Domki letniskowe, wczasy, festyny, imprezy okolicznościowe, noclegi, jezioro Okonin - Golub-Dobrzyń, Toruń, kujawsko-pomorskie.

  domki letniskowe - jezioro okonin
 
  domki letniskowe - jezioro okonin
domki letniskowe - jezioro okonin